PROSYS PRP

PRP, “Platelet Rich Plasma-Platelet (Trombositten Zenginleştirilmiş Plazma) Trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması” adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir.


 

Estetik Uygulamarı

Platelet Rich Plasma (PRP) prim anti- aging cilt tedavi yöntemidir. Tedavi hastanın kendi kanında bulunan trombosit denilen bileşenleri kullanır . Trombositler cilt gençleştirmek için kök hücre üretimini , kollajen sentezini , fibroblast proliferasyonunu ve anjiyogenezi uyaran büyüme faktörlerini içerir. PRP tedavisi doğuştan gelen doğal şifa gücü ve doku yeniden yapılanma potansiyeli kuvvetlendirici etkisi vardır .

Cilt daha parlak ve canlı görünür. Özellikle yüz bölgesinde karşılaştığımız güneş ve yaşlılık lekeleri yumuşar, göz altı bölgesi torbalanmalar ve mor renk değişikliklerinde düzelme olur. İnce çizgiler yumuşar.

Agrı Uygulamaları

Platelet Rich Plasma (PRP) ağrı ve yaralanma için % 100 doğal bir tedavi yöntemidir. PRP çeşitli yaralanma tedavisinde güvenli ve etkili olduğu gösterilmiştir. PRP ayrıca çoğu hasta için ilaçsız kısa bir iyileşme süresi sunmaktadır.

Göz Uygulamaları

PRP büyüme faktörleri bakımından zengin olduğu için, hızlı bir şekilde , kornea, epitel hücreleri yeniler ve iyileşmeyi hızlandırır ve ameliyat sonrası cerrahi ağrıya anti-enflamatuar etki gösterir.


PRP UYGULAMA ALANLARI

Ortopedik Cerrahi ve Spor Hekimligi

Tendinosis , Tendinopayhy - Akut ve kronik kas gerilme - Bağ Burkulma - Ortak Kapsül Gevşeklik - Artrit

Maksillofasiyal , Kozmetik ve Estetik Cerrahi

Anti- Aging Tedavi , Akne İzleri Tedavi , Yüz Lazer tedavisi , Yağ Transferleri , Saç Dökülmesi Tedavisi

Podiyatrik Cerrahi

Diyabetik Ayak Ülserleri

Dis Ameliyatı

İmplant